Nieuwe leden Raad van Toezicht
Marion Muetstege en Peter Heere zijn toegetreden tot de Raad van Toezicht van het Diabetes Fonds. Zij zijn de opvolgers van Mayte Oosterveld en Mariken Kimmels-Mares. Muetstege krijgt de portefeuille marketingcommunicatie. Heere gaat zich bezighouden met financiƫn en deelnemen aan de audit- en riskcommissie.
Het Diabetes Fonds is erg blij met de komst van Muetstege en Heere. Algemeen directeur Diena Halbertsma: 'We heten beide van harte welkom en kijken uit naar onze samenwerking.'
Veel ervaring
Muetstege is Directeur Group Office en secretaris bij de ANWB. Daarvoor had ze andere rollen bij de ANWB op het gebied van strategie, merk en marketing. In haar huidige rol is zij verantwoordelijk voor de bestuurlijke ondersteuning van bestuur, directie, vereniging en toezichthoudende organen. Heere is CFO bij Randstad Groep Nederland. Hij heeft ruime internationale en financieel-economische ervaring op directie- en bestuursniveau.
Afscheid
Het Diabetes Fonds heeft inmiddels afscheid genomen van Oosterveld en Kimmels-Mares als leden van de Raad van Toezicht. 'Wij bedanken beiden voor hun zeer gewaardeerde bijdrage in de afgelopen jaren', vertelt Halbertsma.
Ontvang diabetesnieuws en tips
In de nieuwsbrief e-dialoog lees je nieuws over diabetes, leuke weetjes, tips en acties.
Meer nieuws
Nieuws uit diabetesonderzoek vanaf het EASD-congres
Kunstalvleesklier nog niet in basispakket: reactie van het Diabetes Fonds
Vorm van vitamine B6 verbetert kleine bloedvaatjes bij diabetes type 2